Wiosna, ach to ty…
W środowe południe uczniowie kl.3L poszukiwali wiosny w Parku Baśki Puzon… Zajęcia zostały zorganizowane w ramach omawiania motywu wiosny w literaturze. Lekcja przeprowadzona w plenerze to doskonała okazja, aby połączyć kontakt z naturą z interpretacją tekstów literackich oraz wspólnym spędzeniem czasu na świeżym powietrzu.