Ogólnopolski konkurs English Ace

aceZ przyjemnością informujemy, że uczniowie Naszej Szkoły po raz kolejny świetnie sobie poradzili w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego.

Dyplom laureata otrzymali:

Julia kl. 1D (I miejsce w województwie, IV miejsce z kraju)

Julia kl. 2D (II miejsce w województwie, V z kraju)

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali:

Paweł kl. 1D
Dominika kl. 2B
Eryk kl. 2D
Wiktoria kl. 4L
Adrian kl. 3M
Zuzanna kl. 4L

Gratulujemy!