Młodzi dla Przedsiębiorczości

14 maja w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu odbyło się spotkanie dotyczące nowego projektu – „Młodzi dla Przedsiębiorczości” , który jest realizowany przez Fundację Misji Obywatelskiej. Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość porozmawiania z innymi uczestnikami na temat przedsiębiorczości oraz możliwości założenia własnej działalności na terenie naszego powiatu.