Erasmus+

W dniach 17-30 maja 2026 r. uczennica naszej szkoły – Andżelika Jagieła z klasy 3G – bierze udział w zagranicznych praktykach zawodowych w Rumuni w ramach programu Erasmus+ (2025-1-PL01-KA121-VET-000326286). W wyjeździe uczestniczą również uczniowie z innych szkół z województwa podkarpackiego. Miejscem realizacji praktyk jest Constanca. Uczniowie rozwijają tam swoje umiejętności zawodowe, poznają nowe metody pracy oraz zdobywają doświadczenie w międzynarodowym środowisku. Organizatorem wyjazdu jest firma EDU-IT z Rzeszowa – lider Konsorcjum Erasmus+, które zrzesza szkoły z województwa podkarpackiego i realizuje projekty w sektorze edukacji zawodowej (VET).