Energia odnawialna
Miło nam poinformować, że w XVIII edycji Powiatowego Konkursu ,, Energia odnawialna,, pod hasłem ,, BIOMASA,, nasi uczniowie zajęli:
Partycja J. 1 miejsce w kategorii plakat
Laura M. 3 miejsce w kategorii film, a Weronika K. w tej samej kategorii otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy.
Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Starosty Jarosławskiego i Burmistrza Miasta Jarosławia.