DZIEŃ BIOLOGA I CHEMIKA
W dniu 28.05.26r. odbył się w naszej szkole ” Dzień Biologa i Chemika”, który był wspaniałą okazją, by promować wiedzę chemiczno-biologiczną i aktywizować pasjonatów zarówno chemii jak i biologii. Realizacją tego przedsięwzięcia zajęły się Panie: D. Kamińska i J. Hawryłko, angażując młodzież klas o profilu biologiczno-chemicznym. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę w teście biologiczno-chemicznym, a zwycięzcy części teoretycznej przeszli do części praktycznej i pod opieką starszych kolegów tego samego profilu wykonywali doświadczenia z zakresu chemii ogólnej, nieorganicznej i organicznej. Po zakończeniu zajęć laboratoryjnych wybrano najlepszych uczniów, którzy wykazali się wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Zwycięzcy zostali uhonorowani dyplomami i niespodzianką od Pani Dyrektor za uzyskanie najlepszych wyników, a najlepszymi okazali się: Emilia Kornafel, Michał Banaś, Lena Wawrzaszek i Zuzia Bluj z klasy 1B.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i z okazji „Dnia Biologa i Chemika” życzymy samych pozytywnych reakcji i spełnienia marzeń chemiczno-biologicznych!!!