Dzień Dziecka z Molierem!

Uczniowie klasy 1D pochwalili się aktorskim talentem , przedstawiając fragmenty „Skąpca”Moliera.
Tytułowy bohater, ze swoimi licznymi wadami , został wspaniale sparodiowany przez uczniów , o czym świadczyły gromkie brawa i salwy śmiechu, jak na komediowy gatunek przystało . Dodatkowym atutem była „zielona”scena w parku im. Baśki Puzon.