Charytatywny kiermasz ciast
1 czerwca w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz ciast. Była to doskonała okazja aby wspólnie świętować Dzień Dziecka, skosztować domowych wypieków i jednocześnie wesprzeć szczytny cel.
Na uczestników czekały pyszne ciasta, ciasteczka i inne słodkości przygotowane przez naszych wolontariuszy.
Podziękowania skierowane są do uczniów klas 1L, 1A, 2G i 3L, którzy przynieśli ciasto i zajęli się organizacją kiermaszu.
Udało się zebrać 601 zł, które zostaną przekazane na cele charytatywne.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji i wspólne świętowanie!