Tenis stołowy

W środę 7 stycznia w Zespole Szkół Spożywczych i Biznesowych odbyły się rozgrywki w ramach powiatowej Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt. Konkurencja była bardzo duża, ponieważ w zawodach udział wzięło aż siedem jarosławskich szkół.
Zespół reprezentujący naszą szkołę w składzie: Julia Hołota, Weronika Sobuś i Ewelina Trelka pomimo zaciętej walki ostatecznie zajął VI miejsce.
Gratulujemy i życzymy sukcesów już za rok!

Siatkarski grudzień w ZSDGiL

Trzydniowy Międzyklasowy Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych, cieszący się od lat ogromną popularnością dobiegł końca. Osiemnaście zgłoszonych drużyn, podzielonych na cztery grupy, zagrało w środę i czwartek swoje mecze systemem ” każdy z każdym”. Po wielu zaciętych spotkaniach do finału awansowały cztery najlepsze zespoły, które w piątek dostarczyły kibicom wiele wrażeń, emocji i niespodzianek. Najlepszą klasą w szkole okazała się 4G, drugie miejsce wywalczyła 4L, 3 miejsce przypadło w udziale klasie 4M i tuż za podium znalazła się klasa 3A
Wielkie gratulacje

Piłka ręczna

W czwartek 27 listopada odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt.
Było to sportowe wydarzenie pełne emocji, zaangażowania i wspaniałej atmosfery rywalizacji w duchu fair play. Pomimo ogromnej determinacji reprezentacji z naszej szkoły ostatecznie dziewczęta zakończyły grę na IV miejscu, ustępując rywalkom z ZSEiO w rzutach karnych 8:9.
Gratulujemy i życzymy sukcesów za rok.

Wielki sukces naszej uczennicy!

15 listopada w Dubiecku odbyła się Podkarpacka Liga Kickboxingu, w której wystartowała Julia Noga, uczennica klasy 3g Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego.
Julia walczyła w formule kick light w kategorii -60 kg junior. Po dwóch zaciętych pojedynkach z wyższymi rywalkami zdobyła 1. miejsce, a dodatkowo została wyróżniona jako najlepsza zawodniczka ligi!
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

III Miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Badmintonie Chłopców

W dniu 5 listopada w hali GOWiR w Zarzeczu rozegrany został półfinał wojewódzki w badmintonie.🏸
Reprezentacja naszej szkoły w składzie : Bohdan Tymofieiev, Paweł Sebastianka i Alexander Warchoła, pokonując dziewięć zespołów w grupie, awansowała do półfinału zawodów, gdzie niestety uległa 3:2 drużynie z Leżajska, kończąc tym samym rozgrywki na wysokim III miejscu.
Gratulujemy

Szachy

W dniu 5 listopada odbyła się Powiatowa Licealiada w szachach drużynowych. Naszą szkołę reprezentowali: Jamróz Szymon, Łyżeń Radosław, Wawrzyszko Piotr , Kubisztal Nadia oraz Bluj Zuzanna i Węgrzyn Konstanty. Po zaciętych bojach szachowych nasza wspaniała drużyna zajęła III miejsce . Gratulacje